Zbiorniki magazynowe

Cylindryczne zbiorniki magazynowe wolnostojące, nadziemne

Zbiorniki te wykonane są z wysokiej gęstości polietylenu ( PEHD). Mogą być przeznaczone do magazynowania wody, olei i innych substancji chemicznych. Oferujemy szeroki zakres objętości od 100 do 1500 l, z hermetycznie zamykaną pokrywą.

cylindryczne zbiorniki Magazynowe Wolno stojace
Tabela cylindryczne zbiorniki wolnostojace magazynowe

Zbiorniki magazynowe

Firma POZPLAST specjalizuje się zarówno w wykonywaniu wielogabarytowych zbiorników magazynowych jak i małych elementów, będących częścią składową urzadzeń. Długoletnie doświadczenie pozwala nam na wykonanie wysokiej jakości elementów o skomplikowanych kształtach.
Zaopatrzamy instytucje z obszaru gospodarki wodno-kanalizacyjnej, przemysł grzewczy, sanitarny, przetwórczy, farmaceutyczny, spożywczy oraz chemiczny.
Standardowo, zbiorniki są wytwarzane z polietylenu formowane metodą rotacyjną Polietylen jest znany z odporności zarówno na kwas i płyny alkaliczne jak i na korozję.

Nasza oferta

  • projektowanie
  • wykonanie form
  • wdrożenie do produkcji
  • odlewanie wyrobów gotowych

Zbiorniki magazynowania podziemne

Zbiorniki te wykonane są z wysokiej gęstości polietylenu ( PEHD ) .Przeznaczone są do magazynowania ścieków, wody lub innych substancji płynnych. Ich konstrukcja zapewnia bezpieczne posadowienie pod powierzchnią terenu. Dostępne nadbudowy umożliwiają montowanie na dowolnej głębokości.

zbiorniki-magazynowe-podziemne
tabela-zbiorniki-magazynowe-podziemne

mail
Chcesz dowiedzieć się więcej o technologii rotacyjnej ?

Zobacz naszą galerie